V našem salónu prodlužujeme a zahušťujeme vlasy metodou Balmain Paris.

CO JSOU TO BALMAIN PRAMÍNKY?

Balmain pramínky Fill-in extensions je inovační metoda v přidání objemu, barvy a další délky do vlastních vlasů. Balmain pramínky jsou 100% přírodní vlasy.

JAK JSOU PRAMÍNKY APLIKOVÁNY?

Pramínky jsou připojeny malým vosko-keratinovým spojem k vlasním vlasům. Spoj by měl vydržet až 4 měsíce a nenaruší žádným způsobem vlastní vlasy.

JAK SE PRAMÍNKY UDRŽUJÍ?

V závislosti na růstu vlastních vlasů by měly být pramínky posunuty blíže k hlavě každé 2 - 3 měsíce, jinak by mohly být spoje viditelné. Doporučujeme pravidelnou návštěvu kadeřnice, která pramínky aplikovala, zhruba každých 4 až 8 týdnů. Kadeřnice může pramínky sundat či posunout.

SUNDÁNÍ A OPĚTOVNÁ APLIKACE:

Sundání je jednoduchý postup, který v žádném případě neponičí vlastní vlasy, pokud je proveden proškolenou kadeřnicí. Balmain garantuje, pokud se používá Balmain péče o prodloužené vlasy, kvalitu pramínků z přírodních vlasů po dobu 6 měsíců. Vydržet mohou v dobré kvalitě i déle, pokud je o ně pečlivě postaráno. Kadeřnice může posunout pramínky použitím Balmain Rebond systému, posunutí pramínků je tak levnější - je to podstatně méně vzhledem k prvotním nákladům.

JAK PEČOVAT O PRODLOUŽENÉ VLASY?

Kartáčování:

Nejvhodnější je používat měkký kartáč se štětinami. Doporučujeme Balmain kartáč. Jinými (tvrdými) typy kartáčů si můžete připevněné pramínky vytrhnout. Vlasy se češou od konečků, pak přes prostředek, pokračuje se ke kořínkům. Kudrnaté vlasy se nesmí česat či fénovat, jinak budou krepaté. Stačí je upravovat prsty.

Nikdy nečešte mokré vlasy!

Nikdy nechoďte spát s mokrými vlasy! Na noc upevněte vlasy na temeni hlavy, aby se nezamotaly.

Mytí:

Nejdříve vlasy vykartáčujte, navlhčete teplu vodou, pak použijte šampón (doporučujeme Balmain šampón). Naneste normální množství na kořínky a jemně promasírujte pokožku krouživým. Takto umyjete celou délku vlasů, konečky a prostřední část vlasů se dostatečně umyje při oplachování. Pokud máte mastnou pokožku hlavy, je nutné si vlasy mýt pravidelně, aby byla mastnota vymývána. Nemyjte vlasy v předklonu - zacuchají se! Vlasy myjeme vždy v záklonu!

Vlasy se nesmí mýt 24 hodin po aplikaci!

Kondicionér:

Všechny vlasy - ať vlastní či připevněné - potřebují kondicionér, my doručujeme Balmain kondicionér po každém umytí. Použijte jej pouze na konečky a prostřední část, jemně promasírujte. Ponechte min 3, max 10 minut, pak opláchněte teplou vodou. Pro pramínky z přírodních vlasů také nabízíme neoplachovací kondicionér, dodá vlasům lesk. Pokud jsou konečky suché, doporučujeme použít speciální olej. Doporučujeme používat vlasové produkty speciálně vyvinuté na pramínky. Výrobky s Aloe Vera poskytují pramínkům maximální péči. Při používání našich výrobků garantujeme nejsnazší úpravu vlasů.

Sušení ručníkem:

Po opláchnutí vymačkejte přebytečnou vodu, omotejte hlavu ručníkem a jemně promněte. Pak lehce rozdělte vlasy prsty. Nepoužívejte kartáč, dokud jsou vlasy stále vlhké.

Sušení a styling:

Pramínky z přírodních vlasů můžete nechat uschnout volně či použít fén. Při fénování nastavte studený vzduch a používejte pouze kartáč s měkkými štětinami. Na suché vlasy můžete použít horké natáčky, zvlňující či narovnávací žehličku. Cokoli jste zvyklí použít na vlastní vlasy, můžete použít i na nové pramínky. Na pramínky z umělých vláken však nelze použít nic teplého.

Pokud použijete dokončující styling, vyberte si výrobky s nízkým obsahem alkoholu - alkohol poškozuje spoje!